Zpravodajství

Kvaska - film ze zákulisí muzikálu

Kvaska - film ze zákulisí muzikálu
Zdroj: Korzo

Rodinné tvůrčí dílně Mirjam a Daniela Landových právě vzniká vůbec první český film ze zákulisí muzikálu. O původní hudbu a texty se postaral Daniel Landa osobně. Na co se můžeme těšit?

Autoři Mirjam Landa (námět, scénář, režie, produkce) a Daniel Landa (hudba, produkce) v současnosti pracují na snímku, který by měl vůbec jako první u nás ukázat zákulisí fenoménu zvaného muzikál. Stane se to prostřednictvím nápaditého příběhu a originální hudby.

Hlavní hrdina příběhu Micky (v podání Filipa Tomsy) se ocitne, ne svou vinou, ve vězení. Při životě ho drží jen jeho velká láska k muzikálové hvězdě Karin (Lucie Vondráčková). Aby se s ní mohl seznámit, rozhodne se zúčastnit vypsaného konkurzu...

Mimo zmiňovaných herců si ve filmu dále zahráli Matouš Rajmont, Vladimír Marek, Jiří Korn, Jiří Datel Novotný a Daniel Landa v postavě Franta. Filmová premiéra je připravena na 22. 2. 2007.

Soundtrack k filmu, CD stejnojmenně nazvané Kvaska s původní hudbou a texty Daniela Landy, vychází na konci ledna 2007.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Německem otřásá skandál. EU volá po sankcích proti bývalému kancléři

Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder se zřejmě brzy objeví na sankčním seznamu Evropské unie v souvislosti s válkou na Ukrajině. Požadavek se ozývá z Evropského parlamentu. Důvodem jsou silné vazby, které Schröder má na Rusko a jeho prezidenta Vladimira Putina. Zřejmě i z tohoto důvodu přišel o některé finanční výhody, které doposud měl. Spolkový sněm mu vzal všechny výhody s výjimkou renty a osobní ochranky.

Píše se na Deník.cz