Zpravodajství

Předvánoční akustické turné Lenky Dusilové

Po téměř tříměsíčním americkém koncertním turné s Čechomorem, kdy společně absolvovali 27 koncertů po celých Spojených státech, se Lenka Dusilová vrací na česká podia.

Včerejším koncertem na pražské Dobešce zahajila své předvánoční akustické turné. Lenku na koncertech doprovází její nově obsazená skupina v čele s vynikajícím kytaristou Peterem Binderem, který vystřídal Martina Ledvinu.

Jako speciální host turné vystoupí anglická písničkářka, kytaristka a flétnistka Katus Young. Čechy jsou pro Katus velkou inspirací, několikrát už nás vystupovala, a dokonce i v češtině zpívá! Důkazem je její nový singl „Ale láska".

Během koncertů Lenka Dusilová také představí Občanské sdružení Kaleidoskop, jehož je patronkou. Občanské sdružení Kaleidoskop provozuje speciální centrum psychosociální rehabilitace poskytující služby mladým dospělým s poruchou osobnosti - tedy závažnou poruchou projevující se komplexními a dlouhodobými obtížemi v oblasti vztahů, chování, vnímání, emocionality, zvládání impulsivity a uspokojování vlastních potřeb.

Kdy a kam můžete na Lenku Dusilovou zajít?
6.12. Plzeň - Anděl Café, 8.12. Teplice - Jazz Club, 9.12. Pernolec - Tvrz Pernolec, 10.12. Brno - Stará Pekárna, 12.12. Opava - Café Evžen, 13.12. Ostrava - Parník a 14.12. Havířov - Stolárna.

 

Tiscali

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz