Zpravodajství

Sandra překvapuje dalším albem

Sandra překvapuje dalším albem
Zdroj: EMI

Je to jako na běžícím pásu. Od doby, co vydala album Reflections, ve Vltavě zas tolik vody neuplynulo a Sandra už přichází s další deskou. Nechce prý totiž profitovat pouze z nových úprav svých starých hitů…

Právě album Reflections tyto staré pecky v nových kabátech obsahovalo. Sandra se dala do práce a během letošního léta připravila roku zbrusu novou desku. I když několik písní složila sama Sandra, hlavní autorské a producentské slovo měli páni Rich Nowels a Billy Steinberg.

Téměř jednu třetinu desky tvoří coververze od kontroverzní zpěvačky Sinead O'Connor - „Put Your Arms Around Me", DJ Boba, který je v písni „Love Is The Price" i k slyšení, a The Hooters - „All Your Zombies".

Nové album ponese název „The Art Of Love" a dle tento týden zveřejněných informací, vyjde 16. února příštího roku. Prvním singlem by podle všeho měla být skladba „The Way I Am".

No tak uvidíme. Každopádně by Sandřino nové album mohlo být skvělým dárečkem ke sv. Valentýnu. Uff, už Valentýn? Vždyť ještě ani Vánoce nebyly... ehm...

 

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Píše se na Deník.cz