Zpravodajství

Pepa Vojtek miluje hotovky

Pepa Vojtek miluje hotovky
Zdroj: Korzo

Drsný rocker a zároveň muzikálová hvězda Josef Vojtek má nesmírnou slabost pro českou kuchyni. Knedlíky a různé omáčky patří k jeho nejoblíbenějším jídlům a pokud jsou navíc domácí, tak prý nemají chybu.

"Nejradši mám takzvané hotovky, minutky mi moc neříkají," svěřil se svými chutěmi frontman rockové kapely Kabát. Zároveň dodal, že jeho žena Libuška je perfektní kuchařka. "Vaří skvěle a já se vždycky divím, kde se ve svém věku a při své štíhlé linii naši českou klasiku naučila," podotkl idol tisíců dívek i paní.

Tanečnice Libuška Vojtková prozradila, že tajemství jejího kuchařského umění je velmi jednoduché. "Používám tak zvanou kuchařku po telefonu. Je absolutně skvělá, se vším mi poradí. Je to totiž moje máma. Jakmile něco nevím, okamžitě jí volám," řekla Libuše se smíchem.

Sama vaří knedlíky, protože její vyvolený nemá rád kupované, které jsou podle něj jako pápěří. Pepa ocení skutečné domácí houskové knedlíky, které jsou trochu tužší a v omáčce se nerozmočí. Jedině na klasickou svíčkovou na smetaně si mladá paní Vojtková dosud netroufla.

Podle jejích slov bude mít tahle lahůdka premiéru zřejmě první den nového roku. Oba partneři se totiž dodrží zásady, kterou si žádá rozšířená pověra - aby jim neuletělo štěstí, nesmí být na novoročním stole nic, co létá. U Pepy s Libuškou se proto nebude podávat husa, kachna ani krůta. A tak dojde konečně i na svíčkovou.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz