Zpravodajství

Daniela Šinkorová rozdává po českých městech Vánoční dárky

Daniela Šinkorová rozdává po českých městech Vánoční dárky
Zdroj: Universal Music/ Herbert Slavík

Sundá-li doktorka Gita Petrová bílý plášť, zpívá. Představitelka této sympatické lékařky herečka Daniela Šinkorová totiž vydala vánoční album a od soboty je na Vánočním turné. Nepřijede také k vám?

Seriálová hvězda odstartovala své turné v Městském divadle v Jablonci nad Nisou. Danielino třetí album nazvané Vánoční dárek lze živě slyšet i na koncertech v Kyjově, Náchodě, Ústí nad Labem, Plzni a Libereci. Turné ukončí dva koncerty v Praze v Divadle na Fidlovačce 19. a 20. prosince.

Daniela bude zpívat za doprovodu Czech Big Company pod vedením Miroslava Surky a jako hosté vystoupí Roman Vojtek, Kateřina Nováková a Zuza Ďurdinová.
TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Policie kvůli zakázkám zasahuje ve správě jaderných úložišť

Policisté z Národní centrály proti organizovanému zločinu (NCOZ) v pondělí od ranních hodin zasahují v pražském sídle Správy úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO). Informuje o tom zpravodajský web Seznam Zprávy. Policisté se mají zajímat o dokumenty k některým veřejným zakázkám. "Mohu pouze uvést, že náš útvar dnešního dne provádí úkony trestního řízení, nicméně podávání informací má vyhrazeno Vrchní státní zastupitelství v Praze," potvrdil webu mluvčí NCOZ Jaroslav Ibehej. Server Hlídač státu uvedl, že SÚRAO uzavřela v posledních letech 626 smluv v hodnotě sedmi miliard korun.

Krátká zpráva

Prezident Biden navštíví Buffalo truchlící po vraždě deseti lidí

Americký prezident Joe Biden odcestuje v úterý společně s manželkou Jill do Buffala. Chtějí truchlit s obyvateli po víkendové tragické události, kdy bělošský mladík zastřelil v obchodě deset lidí a tři zranil. Podle úřadů si úmyslně vybral černošskou čtvrť a hodlal zabít co nejvíce lidí.

Píše se na Deník.cz