Zpravodajství

Pojišťovna štěstí finišuje

Pojišťovna štěstí finišuje

Dnes ve středu 6. prosince vrcholí seriál TV Nova Pojišťovna štěstí. Režisér seriálu Jiří Adamec byl hostem Snídaně s Novou a prozradil mnoho zajímavého k právě končící druhé řadě, ale také k následné řadě třetí. Pro rozhovor klikněte na video!


Režisér Adamec přiznává, že seriály jsou hodně založeny na strategii a na divácké sledovanosti. Dopředu se nikdy nedá tušit, zda se bude či nebude točit další řada. Ovšem v případě veleúspěšné Pojišťovny štěstí je to trochu jiné. První řada tohoto oblíbeného seriálu měla takovou sledovanost, že druhá na sebe nemohla nechat dlouho čekat. Natáčení třetí řady, kterou diváci uvidí zřejmě příští rok, začalo již při vysílání řady druhé. První série měla historicky největší sledovanost mezi všemi vysílanými seriály. "Dali jsme na frak všem televizím, a to jak Pojišťovna štěstí, tak další seriál Novy Ordinace," řekl režisér Adamec.

Prozradil ještě, že ve třetí řadě budou opět stejné postavy, ale přibude jedna nová. Tak se dívejte dnes večer a nechte se překvapit i další sérií.

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz