Zpravodajství

Květa Fialová darovala Kerndlovi spodní prádlo

Osobitým dárkem šokovala zpěváka Laďu Kerndla na křtu jeho alba Symphony And Evergreens herečka Květa Fialová. Darovala mu slipy ze sexshopu, které ale připomínaly spíše hodně malinká dámská tanga.


"Ježišmarjá, jak se to nosí," vyděsil se zpěvák. "A myslíte, že se do toho můžu vůbec nějak nacpat? Ne, že bych si o sobě myslel, že jsem nějak extrémně vyvinutý, ale do tohohle se snad fakt nemůžu vejít," prohlížel si červenočerné proužečky látky. Zato jako vždy elegantní Květa Fialová ho však usadila: "Já jsem se v tom obchodě ptala dvou prodavaček a obě tě prý znají a ubezpečily mne, že je to tvoje velikost!"

Deska se čtyřmi kmotry

Květa Fialová byla na křtu jednou ze tří sudiček spolu s dalšími dvěma herečkami Naďou Konvalinkovou a Janou Brejchovou. "Jsem rád, že jste přišly všechny tři, ale snad nejvíc si cením Janičky, protože je o ní známo, že na takovéhle akce zásadně nechodí," vítal je moravský jazzman. Mužským kmotrem byl herec Josef Dvořák, který se přiznal, že mají s manželkou Laďu Kerndla moc rádi. Nebyl to zřejmě žádný povinný " kmotrovský" kompliment, ale upřímné vyznání. Když po křtu Kerndl zapíval My Way, tak si totiž Dvořákova manželka Jája zcela nepokrytě utírala z očí slzičky.

Láďa skoro nespal
"Ráno se zpívá hrozně špatně," vysvětloval Kerndl. "Navíc jsem přijel v noci z koncertu na Moravě, takže jsem skoro nespal." Na Kerndlově výkonu to ale nikdo určitě nepoznal. Naopak, v intimní atmosféře kavárny pražské Radosti mu všichni přítomní doslova viseli na rtech. Nejvíc ze všech snad jeho dcera Tereza, která na albu také zpívá. Dokonce tak, že na chvilku zapomněla i na svého přítele, který se k ní jinak celou dobu tulil.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz