Zpravodajství

Pro Brity je ideální ženou zdravotní sestra

Dotazník, na který odpovědělo přes 4 000 lidí, odhalil, že ideální Britkou je zdravotní sestra, brunetka s vyvinutými křivkami původem ze Sheffieldu. Ideálním mužem je pak doktor z Newcastlu se smyslem pro humor.

Čerstvý průzkum ukázal, že Angličanům se více líbí ženy zaoblenější než příliš štíhlé, a nejradši mají brunetky s "dlouhými vlnitými vlasy". Více než tři čtvrtiny mužů považují za nejatraktivnější rys potenciální partnerky přátelský úsměv a mezi koníčky, které u žen chtějí vidět, jednoznačně a zcela neromanticky vítězí vaření.

Devadesát procent žen hledá muže, který je umí rozesmát, a 73 procent žen dává přednost mužům, kteří "automaticky zaplatí účet v restauraci." A konečně se ukázalo, že mužům záleží na sexuální minulosti partnerky víc než ženám. Více než polovina žen tvrdí, že je nezajímá, kolik patnerek měl jejich přítel před nimi, ale tento názor s nimi sdílí jen 29 procent mužů. Děti z předešlých vztahů jsou překážkou zejména pro ženy. Celých 97 procent žen se přiznalo, že "muž se závazky" je nepřitahuje vůbec.
Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz