Zpravodajství

Pro Brity je ideální ženou zdravotní sestra

Dotazník, na který odpovědělo přes 4 000 lidí, odhalil, že ideální Britkou je zdravotní sestra, brunetka s vyvinutými křivkami původem ze Sheffieldu. Ideálním mužem je pak doktor z Newcastlu se smyslem pro humor.

Čerstvý průzkum ukázal, že Angličanům se více líbí ženy zaoblenější než příliš štíhlé, a nejradši mají brunetky s "dlouhými vlnitými vlasy". Více než tři čtvrtiny mužů považují za nejatraktivnější rys potenciální partnerky přátelský úsměv a mezi koníčky, které u žen chtějí vidět, jednoznačně a zcela neromanticky vítězí vaření.

Devadesát procent žen hledá muže, který je umí rozesmát, a 73 procent žen dává přednost mužům, kteří "automaticky zaplatí účet v restauraci." A konečně se ukázalo, že mužům záleží na sexuální minulosti partnerky víc než ženám. Více než polovina žen tvrdí, že je nezajímá, kolik patnerek měl jejich přítel před nimi, ale tento názor s nimi sdílí jen 29 procent mužů. Děti z předešlých vztahů jsou překážkou zejména pro ženy. Celých 97 procent žen se přiznalo, že "muž se závazky" je nepřitahuje vůbec.
Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Polský prezident přijel na Ukrajinu. Čeká ho proslov v parlamentu

Polský prezident Andrzej Duda přijel v sobotu do Kyjeva. Očekává se, že se v neděli stane první hlavou státu, která vystoupí v ukrajinském parlamentu od doby, kdy Rusko 24. února napadlo Ukrajinu. "Pan prezident se ve svém projevu jistě odkáže na polsko-ukrajinskou historii, ale především vzdá hold těm, kteří bojují za obranu Ukrajiny a bojují za Evropu," prohlásil šéf prezidentského úřadu pro mezinárodní politiku Jakub Kumoch. Dudu čeká také osobní jednání s prezidentem Volodymyrem Zelenským. Jde o třetí návštěvu polského prezidenta na Ukrajině. Prezidentská kancelář o tom informovala v tiskové zprávě.

Píše se na Deník.cz