Zpravodajství

Martin Ševčík: „S Bárou jsme jen kamarádi!“

Martin Ševčík: „S Bárou jsme jen kamarádi!“
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Marťas, jak ho s oblibou nazýval moderátor Leoš Mareš, byl v celém týmu lidí kolem SuperStar hodně oblíbený. Když vejde do místnosti, celá se rozsvítí. Sám je hodně zásadový, nemá rád přetvářku a prý rád jedná s lidmi narovinu.

Svůj život si neumím představit bez...
...zpěvu, protože zpívání mě uklidňuje, naplňuje a taky je to můj životní sen. Jako malý jsem chodil do folklórního souboru, kde jsem pěl lidovky (smích), a po malé pauze jsem v deseti letech začal hrát na kytaru a zpívat. Takže písničky mě provázejí celým mým životem a chtěl bych, aby to tak i zůstalo.

V televizi se rád podívám na...
...
horory a sci-fi. Přiznám se, že televize a film mě baví víc než čtení. K tomu jsem moc nepřilnul, vlastně vůbec (smích).

V restauraci si vždycky rád dávám...
...kuře. Třeba kuřecí prsíčka se zeleninou, ta mám moc rád. Někdy sám i vařím. S přípravou jídla si klidně hraju i několik hodin, v kuchyni mě to baví. Takové muže mají holky rády, ne? (smích)

Holka mě vždycky zaujme...
...svým pohledem. Jasně, že mě ovlivní i to, jak se mi holka líbí fyzicky, ale velkou váhu přikládám osobnímu kouzlu a inteligenci.

Jsem alergický na...
...přetvářku. Falešní lidé mě dokáží namíchnout a vytočit k nepříčetnosti. Zrovna nedávno se mi stalo, že člověk, kterému jsem věřil a považoval jsem ho za svého kamaráda, mě podvedl. Byl to novinář, který o mně otiskl lživý článek. Bulvár mě hodně štve. Pořád píše o mně a o Báře, a přitom jsme jenom výborní kamarádi. Máme rádi stejnou hudbu a máme podobné názory, ale láska mezi námi opravdu není.

Zaručeně mě rozesměje...
...Leoš Mareš a jeho neopakovatelný humor. Je neuvěřitelné, jak rychle se umí zorientovat v nastalé situaci a vtipně na ni reagovat. To mu závidím. Mě lidé často svými dotazy zaskočí.

Volný čas nejraději trávím...
...poleháváním a posloucháním dobré hudby. Hudba mi dodává energii a taky je dobrá na deprese.

Kdybych mohl, rád bych si popovídal se...
...zpěvákem Bono Voxem. To je můj vzor, nejen pěvecký, ale také lidský. Je mi sympatické jeho vnímání světa.

Nikdy jsem nepochopil...
...chemii. Proto jsem si také vybral školu, kde v učebních osnovách chemii ani fyziku nenajdete. Obchodní akademie je pro podobné antitalenty, jako jsem já, vynikající (smích).

Na dnešním světě mám rád...
...ani nevím, co bych řekl, protože mě spíš napadají negativní věci. Konkrétně třeba u nás mám pocit, že zdejší lidé jsou až příliš konzervativní a často falešní. Sám jsem rád s lidmi, kteří jsou v pohodě a dokáží mi říct pravdu do očí.

V minulé sérii SuperStar jsem fandil...
...Petru Bendemu. Líbí se mi hudba, jakou dělá. Nedávno jsem byl na křtu jeho druhého cédéčka a musím říct, že je dobré. Stejně jako to první.

Teď bych si nejvíc přál...
...být s ostatními finalisty SuperStar. Chybějí mi.

Můj názor na porotu...
...„Je profesionální. Mnohdy jsem s ní sice nesouhlasil, ale nikdy jsem se neodvážil jí oponovat, i když jsem si v duchu myslel něco jiného. Často jsem taky nesouhlasil s hodnocením mých kolegů. Bylo někdy zbytečně kruté."

Kdo je Martin Ševčík
Co dělá: třetím rokem studuje Obchodní akademii ve Frýdku Místku, ale koketuje s myšlenkou přerušit studium a přihlásit se na Pražskou konzervatoř
Kolik mu je: 17 let
Odkud je: z Kozlovic, malé vesničky v okrese Frýdek-Místek
Co bylo pro něj v soutěži nejtěžší: „Moje vyřazení. Vím, že to říká každý, ale já jsem to opravdu cítil (smích). Vážně! Když jsem vstoupil do Malé sportovní haly v den, kdy se mělo vyřazovat, cítil jsem tam nějaké zvláštní vibrace. Bylo to jiné než obvykle."
Komu dál fandí: „Všichni si to za tu dřinu zaslouží. Ale nejvíc bych to přál Báře Zemanové, protože je moje nejlepší kamarádka."

 

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz