Zpravodajství

Soňa Pavelková: „Úsměv je zázrak!"

Soňa Pavelková: „Úsměv je zázrak!"
Zdroj: TV Nova

Když vypadla, slyšeli byste v Malé sportovní hale i špendlík na zem spadnout. Tak moc to fanoušky překvapilo, možná dokonce šokovalo. Sama Soňa na to však nahlíží s obrovskou pokorou.

Svůj život si neumím představit bez...
...rodiny - to je základ všeho.

V televizi se ráda podívám na...
...cokoliv týkající se hudby. Záznamy koncertů nebo dokumenty o hudebních kapelách. A taky se musím přiznat, že miluju zahraniční kreslené pohádky (smích). To je pro mě nejlepší relaxace.

V restauraci si vždycky ráda dávám...
...špagety, a to nejlépe boloňské.

Kluk mě vždycky dostane, když...
...se na mě usměje. Úsměv je zázrak!

Jsem alergická na...
...pavouky.

Zaručeně mě rozesměje...
...dobrý vtip. Naposledy mě rozesmál tenhle: „Přijde opilý chlap z hospody domů a manželka se ho hned ve dveřích vyptává: „Kde jsi byl, Supermane?" „Ááále, s klukama v hospodě!" „A to jste byli v hospodě do šesti do rána, Supermane?" „Ne, my jsme byli ještě s klukama tancovat!" „A to jsi tancoval do šesti do rána, Supermane?" „Můžeš mi, prosím tě, říct, proč mi pořád říkáš Supermane?" „No, protože jen Superman nosí slipy přes kalhoty!"

Volný čas nejraději trávím...
...v posteli odpočinkem.

Kdybych mohla, ráda bych si popovídala s...
...Matkou Terezou - to byla neuvěřitelná žena.

Nikdy jsem nepochopila...
...naivitu některých lidí.

Na dnešním světě mám ráda...
...pokrok. Líbí se mi, jak a kam se svět vyvíjí.

V minulé sérii SuperStar jsem...
...nefandila nikomu, protože jsem se na ni nedívala. Soutěž mě začala zajímat, až když snížili věkovou hranici a já jsem se mohla přihlásit. Tehdy jsem si říkala, že pokud se dostanu před porotu, bude to obrovský úspěch.

Teď bych si nejvíc přála...
...odjet se všemi finalisty SuperStar na týdenní dovolenou. Mám je všechny moc ráda a doufám, že se spolu budeme vídat často. Naše vztahy jsou čím dál silnější, zažili jsme už toho spolu opravdu hodně.

Můj názor na porotu...
...„Ondřej Hejma, Ilona Csáková a Eduard Klezla pro mě vždycky budou lidé, kterých si velmi vážím. Nikdy na mě nebyli zlí ani zákeřní. Mám je ráda."

Soňa Pavelková
Co dělá: Studuje reklamu na Střední odborné škole v Luhačovicích.
Kolik jí je: 15 let
Odkud je: ze Zlína
Jaké je její životní motto: „Když nejde o život, jde o houby."
Co bylo pro ni v soutěži nejtěžší: „Uvědomit si, že soutěž pro mě končí. Situací, kdy jsem si řekla, že už nic nemůže být horší, bylo hodně, ale moje vyřazení bylo nejhorší. Když jsem si stoupla před lidi, kteří mi fandili a podporovali mě, dojalo mě to. To ticho, které se v sále rozhostilo, mě potěšilo, protože tak mi lidi dokázali, že jsem jim za to stála."
Komu dál fandí: „Martinu Ševčíkovi, protože je to čistý člověk. A taky Zbyňku Drdovi, protože je to jeden z mých nejlepších kamarádů."

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz