Zpravodajství

Nemocniční vrah Zelenka: Tady ho máme!

Vrah v bílém plášti - Petr Zelenka - byl dnes celý den na Krajském policejním ředitelství v Hradci Králové. Podle našich informací tam měla probíhat rekonstrukce toho, jak v nemocnici v Havlíčkově Brodě vraždil.


Máme pro Vás exkluzivní záběry pachatele a také výpovědi dvou z devíti lidí, kteří jeho útok přežili. Dalších 8 pacientů takové štěstí nemělo.

Vrah Zelenka se ke svým vraždám přiznal. Hrozí mu nejvyšší trest - doživotní žalář. Zatím není známa příčina jeho nelidského chování. Česká veřejnoost je zděšena  a pobouřena.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz