Zpravodajství

Monkey Business končí a pak přijde Ježíšek

Není snadné si mezi předvánočními koncerty vybrat. Po celé republice brouzdají tuzemští hudebníci a k tomu se na Prahu valí řada skvělých zahraničních hvězd. "Pak už přijde Ježíšek a každý bude mít svých starostí dost." Toto konstatování je, trochu netradičně, názvem pražského koncertu, a to kapely Monkey Business.


Vtipná kaše, s níž kapela pojmnenovala své pražské vystoupení, Monkey Business chytila už při vymýšlení názvu pro turné. Dlouhý slogan "Rodiče tě vždycky přitlačí ke zdi Tour 2006" totiž provází celou šňůru. Koncert "Pak už přijde Ježíšek a každý bude mít svých starostí dost", jímž kapela uzavírá putování po republice, proběhne 21. prosince ve velkém sále pražské Lucerny.

V této bezmála tříhodinové show se kapela představí opět v nových kostýmech a ani tentokrát nebudou chybět zajímaví hosté. Kdo to bude, zatím skupina neodtajnila a nechává to jako překvapení. V sále provoněném funky rytmy zazní nové aranže některých písní a repertoár, pečlivě vybraný z celé tvorby kapely včetně věcí z posledního alba Kiss Me On My Ego. Na koncert naváže afterparty v Lucerna Music Baru.
Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz