Zpravodajství

Desítky dopravních nehod a mrtví na silnicích

Desítky dopravních nehod a mrtví na silnicích
Zdroj: TV Nova

Namrzlé vozovky a mlha dnes ráno zaskočily řadu řidičů. Výsledkem byly desítky těžkých dopravních nehod. Na silnicích během dneška zahynuli čtyři lidé. Mezi nimi byla i sedmiletá holčička. Policie řidiče varuje, že je jízdu třeba po relativně teplých dnech přizpůsobit povětrnostním podmínkám.

Kolony se tvořily i nedaleko Prahy směrem na Teplice. Řidič kamionu, který převážel propan-butanové lahve, nezvládl řízení a sjel mimo vozovku. lékaři už mu nemohli pomoci.

Tragicky skončila také havárie mezi Buštěhradem a Hřebčí na Kladensku

Žena vjela do protisměru a narazila do stromu. Řidička předjížděla osobní vozidlo v zatáčce a nezvládla řízení. Dvě ženy odvážely své dcery do školy. Jedna holčička po nárazu zemřela, druhá je s těžkými zraněními na ARU motolské nemocnice. O život přišla také řidička automobilu.

Jednotka hasičů po příjezdu už jenom odstaňovala následky tragické dopravní nehody a vyproštění jedné mrtvé osoby z havarovaného vozidla. Havárie na Kladensku se nyní vyšetřuje. Vše nasvědčuje tomu, že nikdo v autě nebyl připoutaný.

Další život vyhasl u Strakonic ¨

Řidič podle všeho dostal smyk a narazil bokem do protijedoucího kamionu. Příčiny dnešních dopravních nehod na namrzlých silnicích jsou podle policistů prakticky stejné. Příliš vysoká rychlost a hlavně nepozornost řidičů.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz