Zpravodajství

Ewa Farna splní mamince tajné přání

Ewa Farna splní mamince tajné přání
Zdroj: TV Nova - Kiril Táborský

Letošní Vánoce budou velmi radostné pro mladičkou zpěvačku Ewu Farnou, která se ve svých třinácti letech stala v anketě Český slavík Skokanem roku. Ewa se už nemůže dočkat, až v obchodech začne vybírat vánoční dárky, a nebude při tom muset moc šetřit. Zabodovala totiž se svým prvním CD, a tak její blízcí najdou pod stromečkem nejedno překvapení.

"Vánoce mám moc ráda a už se na ně strašně těším. Největší radost mám z toho, že mamince konečně koupím pod stromeček to, co si už dlouho přála. Ale prozradit, co to je, nemůžu. Chci, aby to bylo opravdu velké překvapení. A nezapomenu ani na tatínka a na ostatní," prozradila tiskové agentuře Korzo Ewa Farna. "O soukromí toho ale jinak nechci mnoho prozrazovat, protože si ho chci chránit. Jak říká Aneta Langerová, o muzice a zpěvu řeknu cokoli, ale soukromí je pouze moje věc," dodala.

Potlesk je magický
Ewa je na začátku svojí kariéry. Má za sebou první úspěchy a zpěvem žije naplno. "Prožívám úžasné pocity, když vidím, že se lidem můj zpěv líbí a po písničce mi tleská celý sál. To, co zpěvák cítí v takových okamžicích, se nedá slovy moc přiblížit, ale jsou to výjimečné, magické. Zpívání mě baví a chtěla bych lidem právě tímto způsobem dávat radost. Moc plánů do budoucna si ale radši nedělám. Jsem teprve na začátku a ještě uvidím, co bude dál," usmála se Ewa Farna.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz