Zpravodajství

Miss Renata by nevěru neodpustila

Česká Miss Renata Langmannová je stále stejně zamilovaná a na svou lásku, která začala ve školních lavicích, nedá dopustit. Ačkoliv se kolem ní točí významní muži, ona zůstává svému příteli Tomáši Hlaváčkovi věrná. „Tento týden, 16. prosince, máme výročí. Bude to šest let, co spolu chodíme,“ řekla Renáta.


Půvabná Renata chce všem kolem sebe ukázat, že pravidlo, podle kterého missky házají za hlavu svůj předchozí život včetně partnerů a přátel, pro ni neplatí. Na svatbu ale zatím nepomýšlí. „Jednou se pochopitelně chci vdát, ale je mi teprve dvacet. Mám ještě dost času," říká logicky.

Žárlivost je na místě
Faktem je, že Renatin partner na svou krásnou přítelkyni sice trochu žárlí, ale ona tvrdí, že je to úplně normální. „Když se dva mají rádi, je žárlivost na místě, pokud zůstane v rozumných mezích," vysvětluje svůj názor. Renata sama tvrdí, že Tomáš nemá důvod jí nevěřit. Vůbec si totiž nedovede představit, že by byla své lásce nevěrná. „Nikdy jsem to ani nezkoušela, nevěra dovede pořádně nabourat vztahy. Já sama bych jí asi neodpustila," říká.

I misska musí po Vánocích držet dietu
Renata se už moc těší na Vánoce, které s přítelem prožijí v jejím rodišti v Ivanovicích na Hané. Budou odpočívat, dopřejí si dobré jídlo a pití. „Budu se ale muset krotit v jídle, protože jsem strašný jedlík a o Vánocích jsem schopná jíst páté přes deváté. Mám ráda jak sladké, tak maso, dám si pivo i slivovičku, a to je pekelná kombinace," řekla se smíchem Renata a dodala, že po svátcích se bude muset nějakou dobu obejít bez večeří.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz