Zpravodajství

Ivana Macháčková: Vánoce budou patřit Charlottce

Ivana Macháčková: Vánoce budou patřit Charlottce
Zdroj: Korzo

Další významná premiéra čeká v závěru letošního roku zlatého slavíka Karla Gotta (67). Poprvé v životě prožije vánoční svátky v rodinném kruhu, se svou přítelkyní Ivanou Macháčkovou a dcerkou Charlotte Ellou, která prožije Vánoce poprvé v životě.

"Vánoce i Silvestra letos oslavíme doma v Praze. Moc dárků si s Karlem asi dávat nebudeme. Myslíme totiž především na Charlottku a její nadílka bude velká. Pod stromečkem bude především hromada hraček. A samozřejmě také botičky, kabátky, čepičky a podobně. Určitě to bude náš nejkrásnější Štědrý večer v životě," svěřila se tiskové agentuře Korzo Ivana Macháčková.

Rodiče v napětí
Pro Karla Gotta i jeho přítelkyni prý bude nejnapínavější okamžik, když doma rozsvítí ozdobený stromeček. "Jsme hrozně zvědaví, jak Charlottka bude reagovat, až uvidí stromeček se zapálenými prskavkami a svíčkami. Moc se na tu chvíli těšíme, na podobné okamžiky pak člověk dlouho vzpomíná," usmála se Ivana Macháčková. "Karel je úžasný, báječný táta a všem je nám moc hezky. Jsem velmi šťastná," dodala maminka, která už nedávno přiznala, že už pomýšlí na druhé miminko.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz