Zpravodajství

Patricie Solaříková nechce být herečkou

Patricie Solaříková nechce být herečkou
Zdroj: Korzo

Hvězda seriálu Ulice, mladičká Patricie Solaříková (17), vůbec netouží po tom stát se herečkou. "Myslím, že to není povolání pro mě," prohlašuje.

Pro jaké povolání se po absolvování střední školy, kde studuje management obchodu a služeb, rozhodne, zatím neví. Ráda by pokračovala ve studiu na vysoké škole, ale nemá ještě úplně jasno v tom, jaký obor si vybere.

Patricie, která za několik dní dosáhne plnoletosti, si ale zahrála už jako malá v seriálu Ranč u zelené sedmy a všichni kolem ní jí předpovídají, že má před sebou velkou uměleckou budoucnost. Půvabná blondýnka ale stále váhá.

Důvodů je několik. Když ji lidé na ulici oslovují a ptají se jí na podrobnosti ze seriálu, strašně se stydí.

"V tu chvíli bych se nejraději propadla," přiznává. Patricie také vzpomíná, že při prvních čtecích zkouškách seriálu Ulice v červnu 2005, když se ocitla mezi herci zvučných jmen, jako je Radek Brzobohatý, Tereza Brodská nebo Pavel Kříž, měla strašlivou trému a strach, že bude koktat. Teď už se situace zlepšila. Terezu Brodskou bere za svou druhou mámu a i s ostatními lidmi na "place" si rozumí.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz