Zpravodajství

Mariah Carey chystá vánoční striptýz

Mariah Carey chystá vánoční striptýz
Zdroj: Korzo

Poněkud svérázným způsobem chce oslavit letošní Vánoce jedna z největších hvězd světové populární hudby Mariah Carey (36). Jak se svěřila americkému Aspen Magazine, hodlá o prvním svátku překvapit své ctitele, ale především nikdy neodpočívající paparazzi, striptýzem na sněhu.

Konkrétně uvedla, že 25. prosince se nejprve k zbláznění pozvolna svlékne, ulehne do vířivky plné nádherně teplé vody a potom vyběhne ven, aby se v rouše Evině vyválela ve sněhu. "Dělá mi potěšení po horké koupeli vyběhnout ven a nahá válet sudy po zasněženém svahu," cituje list její slova. Dodává, že k akci se rozhodla poté, co jí reportéři Aspen Magazine naznačili, že mezi celebritami, které navštěvují toto milionářské středisko zimních sportů, patří krátké proběhnutí se bílou krajinou bez jakéhokoli oblečení k tradičním rituálům. Zda je jejich tvrzení pravdivé, či nikoli, nerozhoduje. Důležité je, že šestatřicetiletá zpěvačka okamžitě projevila přání se místním zvyklostem přizpůsobit.

Jejího příkladu se hned rozhodla svým způsobem následovat vycházející hollywoodská hvězda Scarllet Johansson. Svým příznivcům jako předvánoční překvapení dvaadvacetiletá herečka oznámila, že je konečně připravena natočit před kamerou svou první nahou scénu. "Nejspíš asi v nějakém uměleckém evropském filmu," citují její slib americké tiskové agentury.

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz