Zpravodajství

Kevin Costner mládnout netouží

Na rozdíl od většiny hollywoodských kolegů Kevin Costner nijak neusiluje o to, aby si udržel si co nejdéle mladistvý vzhled. Jednapadesátiletý nositel prestižního Oscara za kultovní snímek Tanec s vlky se naopak drží zásady, že stárnutí je nevyhnutelný proces a člověk by se neměl zesměšňovat marnou snahou mu uniknout.

Proto důrazně odmítá nejen všechny omlazovací procedury nabízené plastickými chirurgy, ale i kosmetické přípravky sloužící témuž účelu.

"Chci, aby mě lidé brali takového, jaký jsem," říká a ujišťuje. "Dokonce si nikdy nekoupím ani prostředek na barvení vlasů, abych zakryl prorážející šediny!"

Odstrašující doklad marnosti podobného počínání ostatně současně s jeho prohlášením poskytl někdejší hollywoodský akční hrdina a současný kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger (59), který se nedávno světu předvedl v oslnivě rudé kšticí. Proti vlastní vůli a nedopatřením svého kadeřníka, který při barvení vlasů omylem místo po tubě s tradiční tmavou barvou sáhl po odstínu, který by spíš ladil ke jménu zpěvačky Pink.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz