Zpravodajství

"Pan a paní Pittovi" byli jmenováni rodinou roku

"Pan a paní Pittovi" byli jmenováni rodinou roku
Zdroj: Korzo

Hvězdný herecký pár Angelina Jolie (31) a Brad Pitt (43) byli spolu se svými třemi dětmi jmenováni časopisem People Magazine rodinou roku 2006. Halvní zásluhu na tom velkoryse přenechávají svým dětem.

Angelina se přiznala, že na poslušnost jejich dětí, tedy pětiletého Maddoxe, bezmála dvouleté Zahary a devítiměsíční Shiloh Nouvel, dohlíží častěji ona než Brad.

"On to občas taky zvládne, a když Zahara nedostane láhev s pitím ode mne, hned běží za tatínkem," uvedla Angelina příklad, že si děti Bradovu otcovskou roli dobře uvědomují. Oba jsou prý na své malé velmi pyšní.

"Někdo nám nedávno řekl, že naše děti vypadají opravdu šťastně, a my jsme si v tu chvíli uvědomili, jak moc to pro nás znamená. Jsou to skvělé děti. Bůh ví, jak jsme to dokázali, ale jsou opravdu fajn," dodává Angelina. A na otázku, které z dětí ostatním šéfuje, odpověděla: "Vsadila bych se, že kdybyste se zeptali Brada, řekl by, že Zahara. Mad je velmi chytrý, ale zachovává si dvůj klid. Zahara je dost možná nejlegračnější človíček, jakého jsem kdy potkala. Má smysl pro dramatičnost, je tvůrčí a hlasitá a velmi okouzlující. Určitě je to u nás doma největší osobnost," dodává skromně Angelina.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz