Zpravodajství

Patrick si vytancoval CD a Leonu Machálkovou

Vyhrál chorvatskou SuperStar, má pohybové a jazykové nadání, k tomu přičtěte zpěv a vzhled modela. Na konci této rovnice stojí Patrick Jurdic. Ten včera v klubu radost FX pokřtil chorvatskou verzi debutového alba "Reci Da Si Za", což znamená "Řekni, že jsi pro".

Patrick je už hvězdou v Chorvatsku, nyní má před sebou úkol dobýt Českou republiku a udělat rýhu i do ruské popmusic. K úspěchu má všechny předpoklady, což předvedl i na svém křtu, když přítomným  zazpíval a zatančil společně se skupinou M-dance. Patrick se pak svěřil, že už zpíval pro dvacetitisícový dav. "Chci aby ta deska, měla co největší úspěch a že dosáhneme toho, že budu patřit k českým hvězdám," narážel Patrick na to, že jeho otec pochází z Čech.

Zazpívala mu Leona
Milovníky Patrickovi blonďaté kštice asi zklameme, neboť na křest dorazil zpěvák v tmavém přelivu. Album "Reci Da Si Za" pokřtila zpěvačka Leona Machálková a tým lidí, kteří se o Patricka stará jako například slovenský producent Stano Šimor, vydavatel Roman „Masha" Šandor a Milan Herman. Leona navíc Patrickovi zazpívala Happy birthday k jeho jednadvacátým narozeninám. "Deska je trendy, vypadá luxusně a takhle se to má dělat," pronesla na adresu Patrickova debutu Leona Machálková. "Přeji ti hodně fanoušků po celém světě i tady, protože takový talentovaný fešák v Čechách není," uzavřela Leona. Program zpestřila módní přehlídka hodinek, kadeřnická exhibice a tombola.

Po bouračce šel přímo na pódium
Patrick měl letos v červnu vystoupit na vídeňském festival Donau Insel Festu. Když jel na místo, narazila do něj sanitka. "Sanitka jela hodně rychle a neviděla mě. Obě auta totálně zničená. Neveřili byste, že někdo přežil. Já měl ruku rozřezanou, hodně jsem krvácel i při vystoupení," popisoval v rozhovoru pro ANOvinky zpěvák.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz