Zpravodajství

Muž ve zlosti pobodal viníka dopravní nehody

Muž ve zlosti pobodal viníka dopravní nehody
Zdroj: TV Nova

Hádka, která málem skončila velkou tragédií. Případ začal banální dopravní nehodou a teď ho vyšetřují plzeňští kriminalisté. Za sporem dvou mužů je zřejmě rozbitý výstražný trojuhelník. Jen ten stačil k tomu, aby dvaapadesátiletý muž skončil s dvěma bodnými ranami v břiše v nemocnici.

Po banální dopravní nehodě označil jeden z řidičů místo trojuhelníkem. To ještě netušil, jak nevinné objíždění nehody skončí. Třetí řidič, který místo nehody míjel, výstražný trojuhelník přejel a táhl ho pod svým vozem asi padesát metrů. Teprve potom zastavil a z auta vystoupil.

Pak začal být zcela nepříčetný, jen nadával a křičel. Následně došlo mezi řidičem a účastníky dopravní nehody k ústní rozepři. Řidič se snažil z místa nehody ujet. V tom se mu pokusil dvaapadesátiletý muž zabránit.

Oba muži se začali hádat a útočník pak bodl dvaapadesátiletého muže do břicha. Záchranáři muže ihned převezli do fakultní nemocnice v Plzni, kde byl krátce poté operován. Zranění kvalifikovala záchranná služba jako vážné. A co víc. Útočník se hájil tím, že se nůž použil pouze na svoji obranu.

Útočník pak byl vzat do policejní cely. Policie zatím čin vyšetřuje jako ublížení na zdraví a výtržnictví. Útočník je vyšetřován na svobodě. Za mřížemi si ale může odsedět až osm let.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz