Zpravodajství

Brutální vražda ženy v Praze, policie hledá důležitého svědka

Máme pro vás další informace k brutální vraždě ženy na pražském sídlišti Řepy. Policie už zná nejen její jméno, ale především hledá důležitého svědka. Právě ten by prý mohl rozhodujícím způsobem případ objasnit. Tělo ubité ženy našli na sídlišti v pátek ráno.

Vražda se podle kriminalistů stala v pátek mezi druhou a šestou hodinou ráno. Obětí se stala jedenačtyřicetiletá slovensky hovořící žena. Poslední pohyb zavražděné ženy policisté zaznamenali tento čtvrtek odpoledne v pražských Holešovicích.

Od té doby o tom, kde byla anebo třeba spala, nemají policisté žádné informace. Více světla by do celého případu vneslo svědectví muže zveřejněného na fotografii u tohoto článku. To by podle všeho mohlo znamenat klíčový obrat.

Policie hledá klíčového svědka

"Jedním ze zásadních svědků, který by mohl objasnit konkrétní indicie je padesátiletý slovensky hovořící muž," říká mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Zavražděná Slovenka se na našem území zdržovala legálně. Příležitostně pracovala jako brigádnice. V posledních týdnech čas od času navštěvovala azylové domy a noclehárny. Zdali se právě tam se svým budoucím vrahem seznámila, zatím policie neví. Pražští kriminalisté proto uvítají jakékoli svědectví k tomuto brutálnímu případu.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz