Zpravodajství

Markétu Mayerovou by potěšila vila na Mallorce

Vánoce se kvapem blíží a všichni ještě na poslední chvíli nakupují dárky. Zatímco někdo si přeje hlavně nehmotná přání jako zdraví nebo lásku, jiní nadhazují konkrétnější nápady. Moderátorka Markéta Mayerová (39) by si například přála vilu na Mallorce. Když bude ale pod stromečkem "jenom" voňavka, také ji to potěší.

"Já každoročně spoléhám na Ježíška, že nám něco přinese," tvrdí Markéta. "Letos bych si přála, aby nám nadělil něco, co by udělalo radost mně i Slávkovi, třeba vilu na Mallorce nebo katamarán, takové to dvoutrupé plavidlo. Ale jinak platí, že voňavka také potěší. Slávek taky vždycky nejvíc ocení nějakou vůni a nebo třeba naprosto úchylné hodinky. Jenže firmy, které ty úchylné hodinky vyrábí, snad krachují. Už jsem dlouho neviděla nějaké, které by měly fakt nápad, když tedy pominu takové, které mají na cenovce o pár nul víc, než jpovažuji za vhodné do nich investovat," usmívá se Markéta.

Kromě moderévání, kterému věnuje nejvíce energoe a času, napsala Markéta také dvě knihy. Jedna vyšla už před časem, jmenovala se Markeťáky a pojednávala o extravagantních účesech, které Markéta nosila jako moderátorka v seznamovacím pořadu Rande. Druhou, autobiografickou napsala o své dceři Agátě a pojmenovala ji Šílená matka aneb Agáta a kostrouši.

"Kdybych měla napsat ještě jednu autobiografickou knížku věnovanou mému životu se Slávkem, napsala bych o něm jen samé hezké věci. Protože i ta negativa, která si Slávek jako člověk s sebou nosí, jsou hrozná pozitiva pro život s ním, byť to tak chvilkami nevypadá. Klidně bych na něj vytáhla i nějaké ty negativní věci, ale podala bych je jemnou, veselou a roztomilou formou, protože nemám žádný důvod na něj vytahovat něco, co by mu mělo ublížit," říká Markéta a po chvilce s úsměvem dodává: "I když přiznávám, že jsou momenty, kdy by ho člověk přerazil. No, ale když z dlouhodobého hlediska a z hlediska světového kapitálu, je to velmi pomíjivé a nicotné. Jestli má na to Slávek stejný názor, to nevím, ale pokud ne, neříkejte mi to, jinak nedostane večeři," usmívá se moderátorka.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz