Zpravodajství

Miss USA hrozí ztráta korunky

Hodinovou výpověď z apartmá v newyorském Trump-Tower údajně dostala úřadující Miss USA, jednadvacetiletá Tara Connerová. Zvědavým reportérům to prozradil vrátný luxusního ubytovacího zařízení, který jim potvrdil, že kráska zde již nebydlí a také diplomaticky dodal, že k odchodu se zřejmě nerozhodla z vlastní vůle.

Vystěhovat ji nařídil majitel domu, newyorský milionář a stavební podnikatel Donald Trump, jemuž se prý nelíbil styl života, který rodačka z Kentucky po svém vítězství v klání o nejkrásnější Američanku vedla. Od svého zvolení v dubnu prožila tři bouřlivé milostné aféry - s hudebníkem Travisem Barkerem ze skupiny Blink 182 a televizními moderátory Ryanem Seacrestem a Damienem Faheyem. Navíc prý byla neustále opilá a jediná její činnost spočívala v návštěvě pochybných barů a společenských párty.

Její chování má nyní prověřit organizační výbor soutěže Miss USA, v níž vedle zástupců televizního kanálu NBC zasedne i jeden z největších sponzorů akce Donald Trump. Pokud je shledá nevhodným, přijde o korunku a její post převezme sedmadvacetiletá Kaliforňanka Tomiko Nashová, která původně skončila jako druhá.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz