Zpravodajství

Millerová drží vodkovou dietu

Sienna Millerová chce kvůli své nejnovější roli zhubnout. Hodně zhubnout. "Rozhodla jsem se pít vodku místo vína, protože má míň kalorií," říká. Další z jejích triků je jíst omeletu připravenou jen z bílků.

Štíhlá herečka chce shodit další kila pro roli Edie Sedgewickové ve filmu Factory Girl (Holka z továrny), který má přijít do kin v příštím roce. Sedgewicková byla múzou Andy Warhola, ztělesnění ducha poloviny šedesátých let, ale také to byla dívka s mnoha problémy, mezi něž patřily drogy a bulimie. Takže se Sienna, která se nedávno rozešla s Jude Lawem a prý i s Danielem Craigem, rozhodla uchýlit k radikálním krokům, aby se postavě co nejvíc přiblížila.

Ve filmu hraje Sienna po boku Guy Pierce, který představuje Warhola, a Haydena Christensena, který ztělesnil Ediina fiktivního milence, Billyho Quinna - o tom se předpokládá, že je jakousi kombinací tří mužů, Boba Dylana, tragicky zemřelého zpěváka skupiny Doors Jima Morrisona a Sira Micka Jaggera. Sedgewicková zemřela v osmadvaceti letech na předávkování barbituráty. Doufejme, že se Sienna s postavou neztotožní příliš.
TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz