Zpravodajství

Po hádce mu probodl hrudník

Pražští kriminalisté začali vyšetřovat letos už 34. vraždu, která se stala v noci na dnešek v jednom bytě v Praze 10 - Vršovicích. Dva opilí muži se začali hádat a potom prát. Nakonec 54 letý muž probodl svému 40 letému spolubydlícímu hrudník. Ten na místě zemřel.


Křik a hluk údajně probudil skoro všechny obyvatele domu. Když sousedé přivolali policisty, bylo už po všem. V bytě ve druhém patře tohoto domu muži zákona objevili v tratolišti krve 40 letého muže. Když dorazili lékaři, mohli už jen konstatovat smrt. Na místě policisté zadrželi 54 letého muže, kterého na základě soudní pitvy obvinili z trestného činu vraždy. 

Vrah se divil, že jej chtějí odvést

V naší reportáži ukazujeme tvář údajného vraha, který se dokonce moc podivoval nad tím, že si ho chtějí policisté odvézt k výslechu. Nadával jim ještě v autě. Podobné příhody mezi oběma muži byly podle všeho časté. V některých případech prý v opilosti napadali i sousedy. Policisté sem jezdili takřka pravidelně.

Oba muži bydleli ve stejném bytě delší dobu a rozpory mezi nimi při nadměrném užívání alkoholu nebyly výjimečné. To potvrzují i samotní sousedé. 54 letý muž skončil v policejní cele s návrhem na uvalení vazby. V případě uznání viny u soudu mu hrozí až 15 let vězení.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz