Zpravodajství

Vánoční nákupní horečka vrcholí

Do Štědrého dne nám zbývají pouhé tři dny. Není tedy divu, že nákupní horečka vrcholí. Podle našeho zjištění má většina lidí při výběru vánočních dárků jasno. Jestli vy ale ne, tak teď pro vás máme pár tipů.


Vánoce se kvapem blíží a nákupnímu běsnění tak lze uniknout jen těžko. Lidé berou hypermarkety a nejrůznější další obchody útokem.
Přesto se jakási hitparáda nejoblíbenějších dárků vytvořit dá. Vedle oblíbených mobilních telefonů jsou letos v kurzu také plazmové nebo LCD televize a MP3 přehrávače, na vzestupu jsou i domácí spotřebiče- především kávovary. Na druhou stranu mezi hračkami tentokrát žádný výrazný hit není.

Za dárky víc než pět tisíc

Češi letos za dárky utratí v průměru 5300 korun. Ze zákazníků jsou nadšení především majitelé obchodů, prodavači už o poznání méně.
Podle průzkumů jsou o vánocích štědřejší ženy. Za vánoční dárky prý dají o čtyři stovky víc než muži. Ženy utrácejí více zejména na oblečení. proto je možné si všimnout, že obchodů a butiků pro dámy je daleko více než pro pány. Je to logické. Ženy se přece chtějí více líbit.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz