Zpravodajství

Lichvář vyhrožoval manželům v dražbě

Lichvář vyhrožoval manželům v dražbě
Zdroj: TV Nova

Včera jsme Vám ukazovali příběh Zdeňka Horkého a jeho manželky Jitky z Budišova u Třebíče, kteří dluží bankám a lichvářům přes dva a půl milionu korun. Kvůli tomu se chtějí nechat přes internet vydražit a za to pak někomu cizímu rok sloužit. Ještě než jsme však reportáž odvysílali, došlo u Horkých včera vpodvečer k velmi nepříjemné události.

Pár minut po našem odjezdu ze včerejšího natáčení někdo bouchá na dveře rodinného domku. Doma je pouze Jitka s dětmi a maminkou. Manžel Zdeněk odjel do práce. Přede dveřmi stojí lichvář a chce peníze.

 Začal Jitku fackovat

"Vyhrožoval ,tak jsem mu řekla že se ho nebojím," řekla Jitka. Když výhružky nepomáhají, přichází na řadu první facka. "Pak mi vrazil na další, na další a pak mi dal pěstí do ucha no a mezitím mi přiběhla na pomoc mamka," sugestivně dodává Jitka. Strkanice pak končí a lichvář pomalu odchází. Jitka poté volá policii. Prý by mohlo jít o známou tvář třebíčského podsvětí. Manželé se teď bojí hlavně o děti. Příběh Horkých sleduje celý Budišov.

Zdeněk a Jitka stále doufají,že se přes internetovou dražbu najde někdo, kdo by si je za milión korun na rok koupil. Někdo, komu by mohli nabídnout své služby, prý i včetně sexuálních, a tím by jim pomohl dostat se ze svízelné finanční situace.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz