Zpravodajství

Policie pátrá po třináctileté Kristýně

Policisté v Kladně zahájili intenzívní pátrání po pohřešované 13 leté Kristýně Khaurové, která ve čtvrtek odešla z domova a do této doby se nevrátila. Zmizení dívky nahlásila její babička, u které dívka po smrti matky bydlí. Policisté doufají, že se dívka nestala obětí trestného činu.


Krystýna navštěvuje devátý ročník místní základní školy. Doma byla naposledy ve čtvrtek.

Podle svědků se dívka ještě v pátek během dne procházela po kladenských ulicích, to ji viděli její známí, a pak její stopa záhadně zmizela.

S dívkou nikdy nebyly problémy

Babička v pátek oznámila zmizení své vnučky. V minulosti s dívkou nikdy nebyly problémy, nikdy z domova neodešla.

Policisté během dneška prohledali několik míst a restaurací, kde by se dívka mohla zdržovat, navštívili i několik jejích kamarádek, ale marně. Se stejným výsledkem pátrala i samotná babička.

Z pokoje dívky nezmizelo nic, co by svědčilo o tom, že dívka chtěla například utéct z domova. Podle policistů je možné, že dívka už v Kladně není, a že se pohybuje po různých místech ve středních Čechách.

Kladenští policisté žádají občany, kteří by dívku viděli, aby to oznámili na nejbližší policejní služebně, nebo přímo na lince 158.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz