Zpravodajství

Kate dala košem Alžbětě II.

Bylo to dosud něco nevídaného a neslýchaného. Britská královna Alžběta II. vůbec poprvé dovolila, aby se slavnostního vánočního oběda 25. prosince na zámku Sandringham účastnila neprovdaná partnerka člena užšího rodinného kruhu. Této pocty se dostalo Kate Middletonové, přítelkyni jejího vnuka prince Williama.

Čtyřiadvacetiletá Kate, jež se s prvorozeným synem následníka trůnu prince Charlese seznámila při jeho studiích na skotské univerzitě St. Andrews a již čtyři roky s ním tvoří nerozlučný pár, však pozvání odmítla. Důvod? Podle listu The Mail on Sunday chce Williamova milá trávit svátky v kruhu vlastní rodiny, která se dosud nedokázala vzpamatovat z bolestné ztráty, jež ji postihla. Krátce po sobě totiž přednedávnem zesnuly obě Kateiny babičky a pozůstalí cítí potřebu být o Vánocích pohromadě.

Neoficiálně se však proslýchá, že příčina její neúčasti u panovnické tabule tkví v něčem zcela jiném. Jeden z blízkých známých, jenž ovšem vehementně trval na své anonymitě, totiž týmž novinám prozradil, že je Kate ochotna zasednout s královnou i jejími příbuznými k jednomu stolu až ve chvíli, kdy bude oznámeno její oficiální zasnoubení s princem Williamem.
Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz