Zpravodajství

Daniela Šinkorová bude aristokratkou

Daniela Šinkorová bude aristokratkou
Zdroj: TV Nova

Muzikálová a seriálová hvězda Daniela Šinkorová (33), dvakrát ověnčená Cenou Thálie, ani před Vánocemi nemá minutu volného času. Vystupuje nejene hře Hledá se muž. Značka Bohatý!! v pražském Divadle na Fidlovačce, ale i v divadle v Ústí nad Labem a v Plzni. Navíc zpívá na vánočním koncertním turné po českých městech. A k tomu se již připravuje na novou roli v muzikálu Jack Rozparovač, kterou uvede Divadlo Kalich.

"Všechny ženské interpretky v tomto muzikálu budou hrát lehké děvy, prostitutky z Londýna. Jenom já budu hrát aristokratickou holku z vyšší společenské třídy, která neklesla na dno. A dokonce se snaží pomoci rozřešit případ, kdo je Jack Rozparovač a zabránit další vraždě prostitutky," vysvětluje Daniela Šinkorová. "Nikdy jsem nepředstavovala aristokratku, takže je to pro mne nová herecká příležitost a budu používat jiné výrazové prostředky než dosud. Prostě budu dámou. Dokonce jsem už vydala singl O něčem sním, je to duet z Jacka Rozparovače, který jsem nazpívala s autorem hudby Vašem Patejdlem. Je to krásná muzika,"

Štědrý den prožije s maminkou v Praze
Vánoce bude mít Daniela Šinkorová dost krátké, protože už na Štěpána zase dvakrát hraje, v muzikálech Hledá se muž... a pak Miluji tě, ale... , takže ony dva vánoční dny budou pro ni jen malou zastávkou v rozjetém pracovním rychlíku.
"Letos po dlouhé době zase mám maminku u mne v Praze, protože bych to jinak pracovně vůbec nezvládla," říká Daniela. "Vždycky jsme slavili Vánoce u nás doma v Nitře, letos budou premiérou pro mou mámu v Čechách."

 

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz