Zpravodajství

Daniela Šinkorová bude aristokratkou

Daniela Šinkorová bude aristokratkou
Zdroj: TV Nova

Muzikálová a seriálová hvězda Daniela Šinkorová (33), dvakrát ověnčená Cenou Thálie, ani před Vánocemi nemá minutu volného času. Vystupuje nejene hře Hledá se muž. Značka Bohatý!! v pražském Divadle na Fidlovačce, ale i v divadle v Ústí nad Labem a v Plzni. Navíc zpívá na vánočním koncertním turné po českých městech. A k tomu se již připravuje na novou roli v muzikálu Jack Rozparovač, kterou uvede Divadlo Kalich.

"Všechny ženské interpretky v tomto muzikálu budou hrát lehké děvy, prostitutky z Londýna. Jenom já budu hrát aristokratickou holku z vyšší společenské třídy, která neklesla na dno. A dokonce se snaží pomoci rozřešit případ, kdo je Jack Rozparovač a zabránit další vraždě prostitutky," vysvětluje Daniela Šinkorová. "Nikdy jsem nepředstavovala aristokratku, takže je to pro mne nová herecká příležitost a budu používat jiné výrazové prostředky než dosud. Prostě budu dámou. Dokonce jsem už vydala singl O něčem sním, je to duet z Jacka Rozparovače, který jsem nazpívala s autorem hudby Vašem Patejdlem. Je to krásná muzika,"

Štědrý den prožije s maminkou v Praze
Vánoce bude mít Daniela Šinkorová dost krátké, protože už na Štěpána zase dvakrát hraje, v muzikálech Hledá se muž... a pak Miluji tě, ale... , takže ony dva vánoční dny budou pro ni jen malou zastávkou v rozjetém pracovním rychlíku.
"Letos po dlouhé době zase mám maminku u mne v Praze, protože bych to jinak pracovně vůbec nezvládla," říká Daniela. "Vždycky jsme slavili Vánoce u nás doma v Nitře, letos budou premiérou pro mou mámu v Čechách."

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz