Zpravodajství

Oheň v Brně zabíjel

Oheň v Brně zabíjel
Zdroj: TV Nova

Jeden člověk zahynul při nočním požáru šestipodlažního domu v Brně. Dalších dvanáct lidí muselo do nemocnice. Všichni se nadýchali nebezpečných zplodin. Proč začalo hořet, zatím není jasné. Škoda je kolem čtyř miliónů korun.

Po nočním řádění plamenů jsou všechny byty neobyvatelné. Co je ale horší, na chodbě našli hasiči udušeného muže. Evakuováno bylo 30 lidí. Někteří nájemníci tak Štědrý den neprožijí doma. Většina z nich musela k příbuzným. Další stráví noc v ubytovně.

 

V reportáži uvidíte, kolikrát museli loni o svátcích hasiči zasahovat. Během 9 dnů likvidovali 450 požárů, při nichž 4 lidé zemřeli. Hasiči proto vyzývají k vyšší opatrnosti, protože riziko požárů je v tomto období větší než jindy.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz