Zpravodajství

Vánoce u zvířat

Vánoce u zvířat
Zdroj: TV Nova

Zatímco většinu z nás štědrovečerní hody teprve čekají, zvířata v Záchranné stanici v Tachově je už mají za sebou. Letos se dočkala opravdových hodů.

Piškoty, mrkev, seno, kus masa pro lišáka Cipíska, sladká buchta pro divočáka. Tyto a další dobroty dnes byly na svátečním jídelníčku v tachovské záchranné stanici.

Zatímco si psík mývalovitý hřál čumák na slunci a jídlo ho vůbec nezajímalo, laň přemýšlela, jak se co nejrychleji dostat k piškotům. Za štědrovečerní nadílku se pak ale taky dokázala lidem pořádně odvděčit.

 

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz