Zpravodajství

Co si počít s nevhodnými dárky? Zkuste je prodat, vyměnit nebo vrátit

Co si počít s nevhodnými dárky? Zkuste je prodat, vyměnit nebo vrátit
Zdroj: TV Nova

Asi jste se už někdy setkali s tím, že jste dostali dárek, který vám je třeba malý, velký nebo se vám prostě nehodí. A tak po včerejším Ježíškovi opět někteří musí řešit známou nerudovskou otázku "Kam s ním?", tedy co s takovým dárkem. My vám teď v následující reportáži poradíme.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

FBI překazila vraždu bývalého prezidenta Bushe

Americká FBI zatkla Iráčana žijícího v Ohiu, který plánoval vraždu bývalého prezidenta George W. Bushe, za jehož vlády zahájily USA válku v Iráku. Muž identifikovaný jako Shihab Ahmed Shihab si mapoval Bushovu rezidenci v Dallasu a chtěl do Spojených států propašovat čtyři komplice. FBI ho odhalila díky informátorům.

Krátká zpráva

Severní Korea odpálila po odletu Bidena tři balistické rakety

Severokorejský režim odpálil nejméně tři balistické rakety, které dopadly do moře směrem k Japonsku. Stalo se tak jen pár hodin poté, co z návštěvy jihovýchodní Asie odletěl americký prezident Joe Biden. Ten se svým jihokorejským protějškem mimo jiné jednal o případném rozšíření vojenských cvičení k ostrašení severokorejských jaderných hrozeb. Cvičný odpal byl již 17. letošním testem raketových sil diktátora Kim Čong-una.

Píše se na Deník.cz