Zpravodajství

Vdova po Jamesu Brownovi skončila na ulici

Náhlá smrt amerického zpěváka Jamese Browna († 73) připravila jeho čtvrtou manželku Tomi Rae o střechu nad hlavou. Jak informuje list The Augusta Chronicle, když se v pondělí po jeho skonu vrátila do jejich domu na Beech Islandu, strážci zákona jí odmítli vpustit. Na příkaz manažera a právního zástupce zesnulého krále soulu.

"Řekli mi, že tady nemám co dělat, protože dům mi nepatří," uvádí Tomi Rae. "Byl to ale můj domov, teď nemám žádné peníze, ani místo, kam bych se mohla uchýlit," postěžovala si reportérům listu zpěvačka, která svým hlasem doprovázela Jamese Browna i při jeho listopadovém koncertu v Praze.

Šestatřicetiletá Tomi Rae, rozená Hynieová, která původně účinkovala v doprovodné pěvecké skupině, se za Jamese provdala v roce 2001 a mají spolu pětiletého syna. Jejich soužití bylo od samého počátku velmi bouřlivé. V roce 2004 byl Brown vyšetřován pro fyzické týrání partnerky, kterou údajně při hádce srazil na zem a vyhrožoval jí zabitím. Byl za to odsouzen k peněžité pokutě ve výši 1087 dolarů.
Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz