Zpravodajství

Sarah Fergusonová si hrála na hajzlbábu

Sarah Fergusonová, bývalá manželka Andrewa, vévody z Yorku, šokovala návštěvníky jedné módní londýnské restaurace, když předstírala, že vybírá peníze na toaletách.

Sarah si vyšla na večeři s neméně známou přítelkyní Sharon Osbournovou a společně se rozhodly trochu si z lidí vystřelit.

"Večeřely jsme společně v jednom velmi luxusním londýnském podniku. Po pár skleničkách nás napadlo, že by bylo velmi legrační zajít na toalety a předstírat, že jsme, ehm, hajzlbáby. Bylo to velmi neslušné, ale moc jsme si to užívaly. Byly jsme tam tak půl hodiny a Sharon trvala na tom, že to musíme dělat pořádně - dávat lidem ručníky na usušení rukou a otevírat dveře do kójí," vyprávěla britskému listu The Sun vévodkyně z Yorku. Většina žen je prý okamžitě poznala.

"Prostě se usmály nebo byly opravdu pobavené, ale jedna dáma nás nepoznala a dost ji nazlobilo, když se jí Sharon zeptala, kde koupila šaty, co měla na sobě. Musela si myslet, že jsme velmi nevychované toaletářky. Byla to hrozná legrace," chechtá se Fergie při vzpomínce na veselý večer. Bývalá členka královské rodiny se svými příbuznými evidentně nesdílí stejný smysl pro humor.
Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz