Zpravodajství

Zločiny typicky vánoční

V oboru kriminalistiky existuje i zvláštní kapitola, kterou tvoří "zločiny typicky vánoční". Jejich aktéry jsou nejčastěji podivíni, kteří cítí nutkání pobodat sněhuláka, vykrást jesličky či štípnout adventní věnec. Policie potvrdila, že právě v době vánoční páchají lidé ty nejpodivnější zločiny.

David Allen Rodgers byl zadržen za řízení v opilosti - řídil alegorický vůz při vánočním průvodu ve městě Anderson v Jižní Karolíně. Za volantem vánočního vozu unikal policii celých osm kilometrů.

Ve Spojených státech unáší Ježíšky
V Chicagu bylo z jesliček různých kostelů uneseno celkem 32 Ježíšků. Pachatelé pak Ježíšky úhledně rozestavěli kolem plotu jedné postarší ženy, která je posbírala a donesla na místní faru. K podobným únosům z jesliček došlo i v dalších 35 městech po celých Státech.

V Ohiu byli zadrženi dva osmnáctiletí mladíci, kteří se snažili šroubovákem propíchnout třímetrového nafukovacího sněhuláka Frostyho. Matt Williquette, majitel Frostyho, nemá nejmenší potuchu, proč si vybrali právě jeho. Nutno dodat, že právě tenhle nafukovací sněhulák přežil už tři na sobě nezávislé útoky vandalů!

Auto zničilo cukroví
V Ohiu byli místní mladíci zadrženi poté, co zdemolovali auto velkým dekorativním vánočním cukrovím, červenobílou cukrovou berlou, a způsobili tak škodu za tisíc dolarů.

Došlo dokonce i k únosu, který má na svědomí Santa Claus. Ten na motocyklu s vycpaným sobem Rudolfem v postranním vozíku prý popadl osmiletou holčičku, která čekala na rodiče před obchodem v jižní Karolíně. Po menší honičce policii podařilo Santu, tedy Michaela Bartona, dohonit a holčičku vysvobodit. Zdá se, že jsou lidé, kteří opravdu z Vánoc ztrácejí hlavu.
Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz