Zpravodajství

Filip Jankovič touží po ďáblici

Trochu kontroverzní zpěvák a vynikající tanečník Filip Jankovič (21), účastník druhého kola Česko hledá SuperStar žije nyní v Praze sám a na procházky chodí jen se svým psem. O nabídky na vystupování nemá nouzi, soutěž mu poskytla různé šance nejen jako zpěvákovi, a on se jich chopil.


Svého času se stal vymetačem nejrůznějších večírků a lamačem dívčích srdcí. "Naštěstí jsem se brzy uklidnil a rozhodl, že budu radši sedět v koutě, než a bych se předváděl na večírcích, opíjel a plazil po zemi. Tu dobu už mám opravdu za sebou, vážím si toho, čeho jsem dosáhl a co mám," řekl.

Filip sice hledá nějakou příjemnou dívku, ale zároveň říká, že nic se nesmí uspěchat. Rád by podle svých slov především uvedl na pravou míru tvrzení, že je nějaký sex-stroj. Na éru, kdy býval viděn po boku modelky Agáty Hanychové, nevzpomíná rád.

"Byla to hodně špatná volba, ovlivněná tím, že jsem vstoupil do světa šoubyznysu, a zdálo se mi lákavé chodit s nějakou takzvanou celebritou," přiznal. A dodal: "Nebudu lhát, že mám rád, když je holka ďábelka, ale Agáta? To byl extrém, takovou už ne!"

Na své účinkování v soutěži Česko hledá SupeStar vzpomíná Filip rád, přestože ho porota hodně kritizovala. Letošní tip na vítěze SuperStar mu také nevyšel, nejvíc totiž fandil Leoně Černé a ještě před ní příteli Míši Noskové Honzovi Křížovi. Podle Filipa bude ale nyní moc záležet na každém ze zpěváků, jak se jim podaří s tak rychle nabytou slávou vyrovnat, aby jim nesrazila vaz.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz