Zpravodajství

Nicole Kidman se potýká s nevěrou

Nicole Kidman se potýká s nevěrou
Zdroj: Korzo

Šokující zvěst ji zastihla nepřipravenou a v nejnevhodnější chvíli. V době, kdy oscarová herečka Nicole Kidmanová chtěla oslavovat vánoční svátky se svým manželem v luxusním Beverly Hills hotelu, ozvala se třiadvacetiletá Amanda Wyattová a vmetla jí do tváře: Keith ti byl se mnou nevěrný!

"Když člověk miluje, je připravený odpouštět," omlouvala ještě před nedávnem devětatřicetiletá herečka, že navzdory předsvatebním slibům, že definitivně skončil s drogami a alkoholem, musel být její životní druh a country zpěvák Keith Urban převezen na odvykací kliniku. Nyní se dozvěděla, že v posledních třech letech, a vlastně až do svatby, udržoval intimní vztah s touto, o plných šestnáct let mladší kráskou.

"Při sexu jsme nikdy nepoužívali kondom," svěřila se s pikantními detaily o jejich intimních praktikách Amanda Wyattová. "Musela jsem si neustále dávat pozor, abych s Keithem neotěhotněla a také, abych se do něj nezamilovala, protože jsem věděla, že je vázán jinde," dodává. Společně se zpěvákem také konzumovala drogy - extázi, kokain, hašiš, prostě vše, co bylo k dispozici a na co měli právě chuť.

Jejich více než dvouletý poměr dokumentují nejen stohy fotografií, které je zachycují v choulostivých situacích, ale také skutečnost, že Amanda dokáže do nejmenších detailů popsat Keithův bazén s vířivkou, v němž v oblacích provoněné pěny společně relaxovali po vyčerpávajících milostných hrátkách. Ale to není vše...

Nicole se musí připravit na nejhorší: Amanda totiž naznačila, že s podrobnostmi o jejím vztahu s hereččiným manželem se chce otevřeně svěřit veřejnosti v obsáhlém seriálu na stránkách některého bulvárního listu, nebo knižní formou.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz