Zpravodajství

Nicole Kidman se potýká s nevěrou

Nicole Kidman se potýká s nevěrou
Zdroj: Korzo

Šokující zvěst ji zastihla nepřipravenou a v nejnevhodnější chvíli. V době, kdy oscarová herečka Nicole Kidmanová chtěla oslavovat vánoční svátky se svým manželem v luxusním Beverly Hills hotelu, ozvala se třiadvacetiletá Amanda Wyattová a vmetla jí do tváře: Keith ti byl se mnou nevěrný!

"Když člověk miluje, je připravený odpouštět," omlouvala ještě před nedávnem devětatřicetiletá herečka, že navzdory předsvatebním slibům, že definitivně skončil s drogami a alkoholem, musel být její životní druh a country zpěvák Keith Urban převezen na odvykací kliniku. Nyní se dozvěděla, že v posledních třech letech, a vlastně až do svatby, udržoval intimní vztah s touto, o plných šestnáct let mladší kráskou.

"Při sexu jsme nikdy nepoužívali kondom," svěřila se s pikantními detaily o jejich intimních praktikách Amanda Wyattová. "Musela jsem si neustále dávat pozor, abych s Keithem neotěhotněla a také, abych se do něj nezamilovala, protože jsem věděla, že je vázán jinde," dodává. Společně se zpěvákem také konzumovala drogy - extázi, kokain, hašiš, prostě vše, co bylo k dispozici a na co měli právě chuť.

Jejich více než dvouletý poměr dokumentují nejen stohy fotografií, které je zachycují v choulostivých situacích, ale také skutečnost, že Amanda dokáže do nejmenších detailů popsat Keithův bazén s vířivkou, v němž v oblacích provoněné pěny společně relaxovali po vyčerpávajících milostných hrátkách. Ale to není vše...

Nicole se musí připravit na nejhorší: Amanda totiž naznačila, že s podrobnostmi o jejím vztahu s hereččiným manželem se chce otevřeně svěřit veřejnosti v obsáhlém seriálu na stránkách některého bulvárního listu, nebo knižní formou.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz