Zpravodajství

Startuje anketa Žebřík 2006

Startuje anketa Žebřík 2006
Zdroj: Korzo

Vyhlášení hudebních cen Žebřík 2006 proběhne 9. března od 20 hodin v Plzni. V anketě, která není limitována nominacemi a o jejíž výsledcích rozhodují opravdoví fanoušci hudby, lze hlasovat od 1. ledna do 28. února formou SMS.

Osobnosti domácí hudební a filmové scény převezmou originální sošky renomovaného výtvarníka Václava Česáka, zvané Tančící „R". Budou znovu oceněni první tři interpreti nebo skupiny v každé z deseti kategorií, které byly mírně pozměněny, např. přibylo Hudební DVD roku. Naopak byla zrušena kategorie Osobnost roku, která se často shodovala s vítězi jiných kategorií a byla tak trochu za zásluhy než za konkrétní hudební výkon v uplynulém roce.
Jedenáctou a jedinou zápornou kategorií je obávaný Průser roku, ten ovšem bývá pouze oznámen.

Během show, která potrvá bezmála pět hodin, koncertně vystoupí např. Support Lesbiens, J.A.R., Peha, Gaia Mesiah a mnoho dalších. Moderátorem večera bude opět režisér Zdeněk Suchý.
Druhá scéna bude věnována předním hiphopovým projektům.

Tentokrát se hlasuje se formou SMS na číslo 900 30 06 ve tvaru:
ZB číslo kategorie D jméno příjmení interpreta (nebo název skupiny či díla)

Ze Slovenska se hlasuje stejným způsobem, ovšem na číslo 6661.

Kategorie jsou vedeny pod těmito čísly

1 SKUPINA
2 ALBUM
3 SKLADBA
4 VIDEOKLIP
5 ZPĚVÁK
6 ZPĚVAČKA
7 DJ
8 OBJEV
9 HUDEBNÍ DVD
10 FILM
11 PRŮSER

 

TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz