Zpravodajství

Luděk Sobota: Králičí uši nebrat!

Luděk Sobota: Králičí uši nebrat!
Zdroj: Korzo

Komik a herec Luděk Sobota (63) se nijak netají tím, že s výjimkou vánočních svátků jsou pro něj podzim i zima těžkým obdobím, kdy trpí depresemi. Mívá tak těžké stavy, že byl nucen vyhledat lékaře a brát antidepresiva.

Velkou oporou mu však je manželka Adriena (45). Mnohé životní partnerky jsou schopné udělat pro své protějšky mnoho. Mezi psychiatry i pacienty se dodnes traduje historka o dámě, která se snažila zlepšovat svému choti náladu například tím, že si pro jeho obveselení nasazovala králičí uši po vzoru krasavic ze stránek časopisu Playboy. Luděk Sobota ovšem, ač má velký smysl pro humor, podobné metody zásadně odmítá.

"Tak tím by mě moje manželka nerozesmála. To by mě naopak dorazila! Kdybych měl depresi a ještě by si moje žena nasadila králičí uši, tak bych si musel vzít ještě další tři prášky," prohlásil komik s hlasitým smíchem.

"Ona ví, že kolem mě musí jen velmi opatrně našlapovat, když to na mě leze. A je na mě moc hodná," dodal. "Jediné dny, kdy během zimy opravdu ožiju, jsou Vánoce. Miluju ty tradiční české, jaké nelze zažít nikde jinde na světě."

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz