Zpravodajství

Tereza Brodská slaví Silvestra v Dolomitech

Tereza Brodská slaví Silvestra v Dolomitech
Zdroj: Korzo

Kdo letos nečekal na sněhovou nadílku doma v Čechách, dobře udělal. Do ciziny ujela i herečka Tereza Brodská, která oslaví příchod nového roku v italských Dolomitech.

"Trávíme v Dolomitech zimní dovolenou a máme se báječně," raduje se. "Je tady úžasně a po pracovním shonu si volna užívám, jak jen to jde. Alespoň na okamžik zapomínám na všechny starosti a povinnosti. Příchod nového roku přivítáme společně sklenkou sektu a popřejeme si pěkný nový rok, jen na novoroční závazky u nás nikdy nedojde. Pokaždé jsem totiž na ně okamžitě zapomněla. Tak jsem závazky k Novému roku raději zrušila úplně, a mám čisté svědomí," dodala.

V letošním roce se Tereze Brodské pracovně dařilo, ale provázela ji i smůla v podobě zdravotních komplikací. Musela podstoupit operaci páteře a po úspěšné rekovalescenci se vrátila do jedné z hlavních rolí v seriálu Ulice. Smůla ovšem herečku obtěžovala i před několika týdny, kdy si poranila vazy v kotníku. I přes bolestivé zranění však dál chodila do televize „na plac", aby neohrozila natáčení.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz