Zpravodajství

Dcera Kateřiny Brožové se radovala z bohaté nadílky

Dcera Kateřiny Brožové se radovala z bohaté nadílky
Zdroj: Korzo

Štědrý den v rodinném kruhu oslavila ve svém domě nedaleko Prahy herečka a zpěvačka Kateřina Brožová. U sváteční tabule herečka společně s dcerou Kačenkou přivítala svoje rodiče a společně vychutnávali vánoční pohodu. Velkou radost všichni prožívali při nadílce.

"Bylo mi trochu smutno, protože mi všichni marodili," povzdechla si jen Kateřina. "Tatínek je po ozařování, maminka na tom taky není zdravotně nejlépe a Kačenka byla trochu nachlazená. Ale jinak to bylo krásné a všichni jsme se radovali, že jsme spolu. Každý našel pod stromečkem nějaký dárek, ale největší nadílka byla pro Kačenku. Měla ohromnou radost a když jsem ji viděla, jak je šťastná, tak to pro mě byla ta největší odměna,"svěřila se tiskové agentuře Korzo."Společně s Kačenkou jsme si nadělili devítidenní dovolenou u moře, kam odjedeme hned po Novém roce. Úplně poprvé odjedeme do zahraničí samy dvě a budeme odpočívat na sluníčku. Myslím, že si to obě zasloužíme," dodala.

Závazky si na Silvestra nedává
Společně se svou dcerou a rodiči oslaví Kateřina Brožová i Nový rok. Herečka tvrdí, že rodinná oslava bude velmi poklidná. "Na Silvestra budeme doma a o půlnoci si připijeme sektem. Suchý mi moc nechutná, a tak to asi bude klasická bohemka demi sekt. Závazky si nedávám. Myslím si, že mě úplně stačí úspěšné zdolávání různých situací, které mne potkají. Je jich každý rok tolik, že je zbytečné si ještě navíc dávat předsevzetí. Spíš si přeji, aby byl rok 2007 pro mne úspěšnější, než byl ten končící, a abych potkala víc slušných lidí. A také bych byla ráda, kdyby se v Česku zrodil zákon, kterým by se člověk mohl úspěšně bránit proti lžím bulvárního tisku," usmála se trochu smutně Kateřina Brožová.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz