Zpravodajství

Mladý Čech pašoval z Argentiny heroin

Mladý Čech pašoval z Argentiny heroin
Zdroj: TV Nova

Nový rok stráví ve vazbě sedmadvacetiletý Čech, který byl v sobotu zadržen na pražské Ruzyni s 3,5 kilogramy heroinu. Drogu pašoval z Argentiny ve dvojité stěně svého kufru. Hodnota takového množství heroinu se pohybuje okolo deseti milionů korun.

Mladík přilétal z Buenos Aires. Argentina je známá základna pro produkci i distribuci heroinu. Bližší informace k případu zatím nejsou známy.

Letos již devátý případ

V tomto roce je to již devátý případ, kdy celníci odhalili pokus o pašování kokainu, v předchozích osmi zadrželi 6,4 kilogramu této drogy. Letos celníci zadrželi také 12 kilogramů heroinu, 6,5 kilogramu marihuany, půl kilogramu pervitinu a téměř 400 gramů hašiše.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz