Zpravodajství

Sex a politika? To je drsná realita!

Sex a politika? To je drsná realita!

Jsou okamžiky, kdy politici zatloukají a zatloukají a zatloukají za každou cenu, a jsou témata, o kterých prostě nemluví. Abyste pak mohli připravit otevřenou a zajímavou reportáž, nezbývá Vám nic jiného, než si s natočeným materiálem pohrát ve střižně. A když jste šikovní jako Kamil Houska, vyjde vám z toho něco, co vás samotné zaskočí. Jako třeba ta následující. Téma? Vztah politiků k sexu.

Zdroj: TV Nova

Uculují se na nás na mítincích, slibují hory doly, dlouhé hodiny se hádají, hlasují takřka o čemkoliv nebo jen tak podřimují v parlamentních lavicích. I když to tak někdy nevypadá, jsou to ovšem pořád jen a jen lidé. A tak není divu, že při slově sex se mnohým z nich zrychlí tep. Někteří dokonce přiznávají, že bez něj nemohou normálně fungovat.

"Čímž rozčiluji některé své blízké, třeba moji ženu," řekl Cyril Svoboda. "Člověk je jako bez jedné ruky," reagoval známý lev salónů David Rath.

A jak často se politici sexu věnují? To je různé.

"Pořád," pochlubil se ministr vnitra Ivan Langer. "Maximálně tak půl hodinku denně," řekl Rath.

V divadle a na pohřbu ne

Když se jich ale zeptáte, jestli k sexu používají pro zpestření i nějaké neobvyklé pomůcky, začnou se kroutit. "Já nejsem maniak," řekl Rath.
"To jsem zkusil jednou, ale ten aparát mi spadl na podlahu, já na něj šlápl a on nepřežil. Od té doby jsem to už nezkusil," přiznal se Svoboda.

Abychom ale politikům nekřivdili, je spravedlivé říct, že jsou místa, kde by sexovat nezačali, i kdyby měli sebevětší nutkání. "Zdá se mi, že je to arogantní, když jste třeba na pohřbu nebo v divadle," řekl Svoboda. "Nevhodné je to třeba na sociálním zařízení," doplnil Rath.

Když se podíváte do statistik, zjistíte, že Češi jsou v počtu sexuálních styků za rok sedmí na světě. Jak je ale vidět, kdyby se podobná anketa dělala v našem parlamentu, možná bychom rázem poskočili na první příčku.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz