Zpravodajství

Plesová sezóna je tady!

Plesová sezóna je tady!
Zdroj: Korzo

K nejhezčím částem roku jistě patří i plesová sezóna. Dámy většinou v tuto dobu podnikají hony za nejkrásnějšími plesovými šaty a s kadeřnicí vymýšlejí složité a nápadné účesy. Máme pro vás jeden tip, jak být na plese zaručeně In – pořiďte si třpytivé tetování.

Krásné šaty se budou skvěle vyjímat ve společnosti nevšedních šperků, živých květin, nebo dokonalého partnera. Pokud byste se však chtěly „blýsknout" něčím originálnějším, doporučujeme tetování, nejlépe přes půlku těla. Bohaté ornamenty, rozvité květy v dekoltu - to všechno z vás udělá královnu plesu.

„Moderní jsou zlatavé, nebo stříbrné odstíny. K  realizaci tzv. třpytivého tetování se používá speciální lepidlo na kůži s třpytkami, které nijak nedráždí pokožku. Vizážista vám jím maluje přímo na tělo. Takovouto ozdobou se můžete pyšnit cca deset dní, protože tetování je voděodolné. Technika malování na tělo je naprosto nezávadná, má dokonce atesty ze státního zdravotnického ústavu. Stopy vám mohou na pleti zůstat jen v případě, že se budete v době nošení tetování intenzivně opalovat. Pleť pokrytá barvou se totiž neopálí," poradila nám vizážistka Vladislava Požárová.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz