Zpravodajství

Iva Kubelková věnovala dceři vysavač

Iva Kubelková věnovala dceři vysavač
Zdroj: Korzo

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. V případě malé Natálky (2), dcery modelky a moderátorky Ivy Kubelkové (29), to však tak úplně neplatí. Spíš, než že by se Natálka parádila a hrála si s panenkami, ji láká všechno, co hraje a zpívá. Podle Ivy to má prý po svém dědečkovi.

"Natálku baví všechno, co mluví, hraje, tancuje nebo vydává různé zvuky," říká modelka. "To je přesně její. Panenky ani auta ji moc neberou, má spíš muzikální vlohy. My to máme v rodině, můj otec i bratr jsou muzikanti. Nevím, co jednou z Natálky bude, ale každopádně je vidět, že hudba je jí hodně blízká."

Letošní Vánoce strávila Iva i s Natálkou v Čechách. Dvacátého ukončila své pracovní povinnosti a od té doby si užívá klidu a pohody. Protože tak přesně mají podle ní Vánoce vypadat.

"Já prožívám vánoční svátky v klidu. Vždycky se těším na pohádky, na výzdobu, na příjemnou atmosféru. Je to svátek narození Krista, takže se snažím si to užívat nejlépe, jak to jde. Dříve jsem slavila Vánoce trochu jinak, ale po narození Natálky se to změnilo. Vždycky, když má člověk děti, tak si přeje, aby hlavně ony si je užily. U mě už se ty dárky z Vánoc úplně vytrácejí, hlavní je, aby z nich měla radost dcera. To je pro mě prioritní," říká Vicemiss České republiky 1996, dvojnásobná vítězka soutěže o nekrásnější česká ňadra a expřítelkyně Jaromíra Jágra.

Natálka byla letos hodná a dostala spoustu dárků. "Letos jsem Natálce koupila dětský vysavač. Ona je ještě malá a děti v jejím věku se sápou na všechno, co používáte. Nebo vás alespoň sledují a pak mají tendenci se vším pomáhat. Takže si myslím, že si s tím malým vysavačem vyhraje," směje se Iva Kubelková, která stále tají jméno otce své dcerky. A o svatbě prý neuvažuje ani v tomto čerstvém roce 2007.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz