Zpravodajství

Udržte si sexy postavu

Sexy postavu si můžete udržet, aniž byste trpěla hladem. Stačí pouze jíst správné potraviny a dostatečně se hýbat. Na nic nečekejte a začněte jednat hned!

Bílé pečivo vyměňte za celozrnné, které je méně kalorické a navíc obsahuje důležitou vlákninu, díky které ho vaše tělo snadněji stráví. Nikdy byste ale neměla jíst hodinu před cvičením ani po něm, protože by vás to zbytečně nadýmalo.

Denně vypijte minimálně 2,5 litru tekutin. Úplně vyškrtnout byste měla sladké nápoje a nahradit je buď minerálkami, nebo nápoji slazenými umělými sladidly, které jsou stejně dobré jako ty slazené, ale neobsahují skoro žádné kalorie.

Zkuste svoje chuťové buňky obalamutit. Místo tvarohového koláče si dejte nízkotučný ovocný tvaroh, smetanovou zmrzlinu nahraďte ovocnou dření a čokoládu rozinkami v jogurtu.

Máte ráda pistácie, chipsy, lískové, vlašské či kešu oříšky? Tak s tím honem rychle skončete, jinak se svých nadbytečných kil nikdy nezbavíte. Vyzkoušejte místo nich kousky křupavé zeleniny.

Je úplný nesmysl mořit se hladovkou. Stačí, když budete jíst všeho s mírou. Z masa si vybírejte spíš kuřecí a rybí. Zeleninových salátů si můžete dopřát, kolik chcete, ale jen v případě, že do zálivky nedáte více než 2 lžičky rostlinného oleje.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz