Zpravodajství

Prostituce se z E55 vytrácí

Prostituce se z E55 vytrácí

Ze známé silnice E55 zmizela prostituce. Kvůli stále se zmenšujícímu zájmu německých turistů a také útlumu kamionové dopravy na Cínovec se prostituce stala nevýhodným byznysem.

Zdroj: TV Nova

Legendární silnice E55 ztrácí svoji pověst. Dřívější centrum silniční a příhraniční prostituce a Mekka západočeského podsvětí dnes téměř zeje prázdnotou.

Dubí je v současnosti v podstatě obyčejným a normálním městem, jak přiznávají sami obyvatelé. A jsou za to velmi rádi.

Němečtí turisté už nemají o tuto oblast takový zájem jak dříve. Navíc kamionů zde jezdí méně a řidiči nacházejí uspokojení na jiných místech hříchu.

Obyvatelé se konečně nemusejí bát v noci opustiti domov a celkově se cítí bezpečněji.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz